logo-sarniawater
Search
Close this search box.

همه آنچه لازم است در مورد استاندارد WQA دستگاه تصفیه آب بدانی

همه آنچه لازم است در مورد گواهی WQA دستگاه تصفیه آب بدانی
بهترین دستگاه های تصفیه آب

انجمن کیفیت آب که WQA نامیده می شود، یک انجمن تجاری بین المللی و نماینده صنعت تصفیه آب مسکونی، تجاری و صنعتی است. WQA یک انجمن غیر انتفاعی است که با رسیدگی به نگرانی های مصرف کنندگان، ادارات دولتی، تولید کنندگان و تجار در صنعت تصفیه آب، برای بهبود صنعت تصفیه آب کار می کند. این انجمن که در ایلینویز در ایالات متحده واقع شده است، پیشرو در صنعت تصفیه آب مسکونی، تجاری، صنعتی و جوامع کوچک است و بیش از 2500 تولید کننده، تامین کننده و فروشنده در سراسر جهان را نمایندگی می کند.

همه آنچه لازم است در مورد استاندارد WQA دستگاه تصفیه آب بدانی

استاندارد گواهی WQA

به عنوان یک مشتری، باید از نکات زیر آگاه باشید تا بدانید استاندارد WQA به چه معناست. نکات ذکر شده تأیید می کند که محصول مطابق با منشور اخلاقی WQA تولید شده است و کلیه ادعاهای ارائه شده به مشتری معتبر می باشد و صحت دارد.

دستگاه تصفیه دارای گواهی WQA است این واقعیت را تضمین می کند که با استفاده از ایمن ترین مواد ساخته شده است.

-این گواهینامه همچنین تأیید می کند که ادعاهای ذکر شده توسط داده های آزمایشی پشتیبانی می شود و در اسناد محصول موجود است.

-با این گواهینامه می توانید از عملکرد شیمیایی تصفیه کننده به عنوان مثال، اندازه گیری قابلیت کاهش آلاینده آن اطمینان حاصل کنید.

گواهینامه مهر طلایی WQA

گواهینامه انجمن کیفیت آب WQA ، یک برنامه آزمایش و گواهینامه منحصر به فرد است که کیفیت یک محصول را از همه جنبه ها مانند ارائه مزایای وعده داده شده، طول عمر محصول و عمر کاری آن، زیبایی شناسی و غیره به شدت آزمایش می کند. مهر طلایی WQA  از سال 1959 به عنوان “نشان برتری” شناخته شد. هنگامی که یک محصول تست را در به‌روزترین آزمایشگاه‌های پیشرفته WQA انجام داد، می‌تواند مهر طلایی WQA را بر روی محصول خود درج کند. محصولاتی که نشان طلایی انجمن کیفیت آب را دارا باشند به مصرف‌کنندگان این اطمینان را می‌دهند که این محصولات تایید شده به‌شدت آزمایش شده‌اند و الزامات استاندارد WQA را برآورده کرده اند.

12 7

 WQA دارای به روزترین و کامل ترین امکانات آزمایشگاهی برای آزمایش دستگاه های تصفیه آب می باشد. هنگامی که یک دستگاه تصفیه آب تست شد و توسط WQA تایید شد، می توانید با اطمینان کامل آن را خریداری کنید. همچنین WQA وب‌سایتی دارد که در آن فیلترهای تصفیه آبی را که توسط آنها تأیید شده است فهرست می‌کنند. گواهی WQA نشان دهنده تعهد به استانداردهای حرفه ای بالا، ارائه مزیت رقابتی، افزایش دانش تصفیه آب و اعتبار نزد مشتریان است. این استاندارد همچنین به شناسایی محصولات ایمن برای مردم در سرتاسر دنیا کمک می کند و به تولید کنندگان مزیت رقابتی در بازار می دهد.

استاندارد WQA در فروشگاه سارنیاواتر

دستگاه های تصفیه آب معتبر دارای استاندارد های مختلف می باشند که این استاندارد ها پارامترهای کیفیت آب را تعیین می کند. وجود  استاندارد هایی مانند WQA  برای اطمینان از کیفیت عملکرد دستگاه تصفیه آب لازم و ضروری است و خرید محصولاتی با این گواهینامه این اطمینان را به مصرف کننده می دهد که هنگام استفاده از این محصول هیچ خطری سلامت آنها را تهدید نمی کند.  درست به همین دلیل است که سارنیاواتر به عنوان یک فروشگاه تخصصی در زمینه فروش دستگاه تصفیه آب، خود را ملزم به فروش دستگاه های آب تصفیه کن دارای این استاندارد و دیگر استاندارد های معتبر می داند.

در این مقاله ما در مورد همه آنچه لازم است در مورد استاندارد WQA دستگاه تصفیه آب بدانی و اینکه چرا باید به محصولی که دارای این گواهینامه است اعتماد کامل داشته باشیم صحبت کردیم. ما در فروشگاه سارنیاواتر که مرکز تخصصی فروش دستگاه تصفیه آب در اصفهان است بهترین سیستم های آب خانگی را که مطابق با گواهینامه WQA  و دیگر استاندارد ها تولید شده اند را پوشش می دهیم. اگر شما هم به دنبال خرید یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت هستید می توانید با مراجعه به سایت این فروشگاه و با مشاوره و راهنمایی های کارشناسان ما در سارنیاواتر خرید خوب و هوشمندانه ایی را تجربه کنید.

به همرسانی:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram