logo-sarniawater
جستجو
Close this search box.

فواید مصرف آب تصفیه شده برای بدن

فواید مصرف آب تصفیه شده برای سلامت بدن
بهترین دستگاه های تصفیه آب

واقعا هیچ چیزی جایگزین آب برای بدن نمی شود. در تمامی جانداران و گیاهان، آب عنصری حیاتی است که برای عملکرد بدن ما بالاترین کارآیی را دارد. نوشیدن 8 لیوان آب سالم و تصفیه شده می تواند کمک شایانی به هیدراته کردن بدن و در نتیجه تامین رطوبت کافی پوست گردد.

توجه داشته باشید که هیچ چیز یک شبه اتفاق نمی افتد و شما برای رویت تاثیر مصرف آب تصفیه شده بر روی بدن و پوست نیاز به زمان خواهید داشت. مصرف مداوم و کافی می تواند در بهبود چین و چروکها و همچنین کمک به درمان آکنه تاثیرات فراوانی داشته باشد.

1. نوشیدن آب تصفیه شده و پاک کمک زیادی به هیدراته شدن و جوان ماندن پوست می کند. مصرف کافی آب از خشک شدن پوست جلوگیری کرده و با هیدراته کردن و پمپاژ رطوبت به سمت پوست، از بروز چین و چروک جلوگیری می کند.

2. نوشیدن آب در کاهش استرس تاثیر دارد. جهت کاهش اضطراب ناشی از فعالیت شدید و گرمای ایجاد شده در بدن، نوشیدن چند جرعه آب خنک می تواند بسیار تسکین دهنده باشد.

3. نوشیدن آب به چربی سوزی و متابولیسم بدن کمک می کند.

4. نوشیدن آب قابل شرب پاک به سلامت عضلات بدن کمک می کند. آب با اکسیژن رسانی و پمپاژ به عضلات در ریکاوری آنها کمک خواهد نمود و در تعادل الکترولیت کمک خواهد نمود. عدم تعادل الکترولیت منجر به ناراحتی و خستگی خواهد شد.

5. نوشیدن آب عملکرد مغز را بهبود می بخشد. مطالعات نشان داده که نوشیدن روزانه 8 تا 10 لیوان آب کمک به بهبود عملکرد مغز تا سطح زیادی می شود. همچنین آب آشامیدنی به عملکرد سیستم عصبی بدن کمک خواهد نمود.

6. نوشیدن آب در کاهش درد مفاصل و روماتیسم تاثیر دارد.

7. آب در تنظیم درجه حرارت بدن کمک می نماید.

8. آب به محافظت از بافتهای بدن کمک می نماید.

9. آب به کاهش بار به کلیه و کبد کمک می کند.

10. مصرف آب در کاهش سطح هیستامین کمک زیادی می نماید.

11. آب در بدن به عنوان یک حامل مهم در جابجایی مواد غذایی، هورمونها و اکسیژن عمل می کند.

12. آب گرم منافذ پوست را باز و آب سرد منافظ پوست را می بندد. این خصوصیت نقش زیادی در روشهای کمکی به زیبایی پوست دارد.

13. آب قابل شرب از یبوست جلوگیری کرده و باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود.

چرا نوشیدن آب برای زیبایی پوست مفید است؟

بارها گفته شده که نوشیدن آب برای سلامت کلی بدن مفید می باشد زیرا به هضم غذا، گردش خون و اکسیژن رسانی کمک شایانی می کند. اما آیا واقعا نوشیدن آب سالم و تصفیه شده برای سلامت پوست مفید است؟ واقعیت این است که پوست هم یک ارگان است و درست مانند هر بخش دیگری از بدن از سلول ساخته شده است.

این سلولها مانند همه سلولهای بدن از آب تشکیل شده اند. بدون وجود آب کافی مطمئنا این سلولها به خوبی کار نخواهند کرد. اگر به پوست شما مقدار کافی آب نرسد عمل هیدراته به مشکل بر خورده و پوست شما خشک و پوسته پوسته می شود. در نتیجه پوست خشکی که از انعطاف پذیری کمی برخوردار است مستعد چین و چروک و پیری می گردد.

اگر شما در طول فعالیت روزانه مقدار زیادی آب از دست می دهید حتما نیاز دارید تا با نوشیدن آب سالم و تصفیه شده، کمبود آب مصرف شده را جبران نمایید. با توجه به اینکه همه ارگانهای بدن به این مایه حیاتی نیازمندند لذا اهمیت نوشیدن آب کافی بسیار بارز است.

نوشیدن 8 تا 10 لیوان آب سالم می تواند به هیدراته شدن پوست کمک کرده و با مرطوب نگه داشتن آن کمک فراوانی به جوان ماندن و عدم بروز چین و چروک کمک کرد. خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی در جوامع صنعتی دسترسی به آب پاک و تصفیه شده آسانتر از گذشته است.

با پیدایش دستگاه تصفیه آب خانگی، هر کسی می تواند در منزل خود آب شهری را به با کیفیت ترین آب آشامیدنی تبدیل کرده و از مزایای نوشیدن آب سالم کمال بهره را ببرد.

در فروشگاه سارنیا واتر نه تنها می توانید انواع دستگاه تصفیه آب در قیمت ها و کیفیت های مختلف را تهیه کنید بلکه برای نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب خود نیز می توانید از طریق این سایت اقدام کنید. سارنیا واتر برای رفع نیاز شما در زمینه نصب و تعمیر دستگاه تصفیه، بهترین  و زبده ترین کارشناسان را بکار گرفته است تا این کار به بهترین و اصولی ترین شکل ممکن برای شما انجام دهند.

به همرسانی:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram