logo-sarniawater
Search
Close this search box.

چرا باید یک سیستم اسمز معکوس کانتر بدون مخزن تهیه کنید؟

چرا باید یک سیستم اسمز معکوس کانتر بدون مخزن تهیه کنید؟
بهترین دستگاه های تصفیه آب

سیستم‌های اسمز معکوس یکی از خالص‌ترین اشکال آب آشامیدنی را تولید می‌کنند، آبی عاری از مواد معدنی و ناخالصی‌هایی که به طور بالقوه می‌توانند برای سلامتی شما مضر باشند. این سیستم برای استفاده با آب شهری طراحی شده است. در حالی که آب شهر از طریق تصفیه خانه ها عبور می کند، مواد شیمیایی مانند کلر همچنان می تواند وجود داشته باشد. علاوه بر این، آلاینده‌های باقی‌مانده از لوله‌های آب شهری مانند سرب، ناخالصی‌ها مانند مواد دارویی و سایر آلاینده‌ها نیز ممکن است در آب شهری وجود داشته باشد. حذف اینها به خانواده شما آرامش و این حس را می دهد آبی که می نوشید عاری از هر یک از این ناخالصی ها است.

در حال حاضر در اکثر خانه‌های ایرانی یکی از این دو نوع دستگاه دیده می‌شود. دستگاه تصفیه آب رومیزی به دلیل اینکه روی سینک ظرفشویی قرار می گیرند و در معرض دید هستند دارای طراحی شکیل و زیبا تری می باشند. همانطور که می دانید تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس نیاز به مخزن ذخیره آب دارند. و از آنجا که گذاشتن این مخازن بر روی سینک ظاهر مناسبی ندارد، در دستگاه تصفیه آب رومیزی این مخزن در داخل سیستم قرار داده شده است. شیر برداشت آب نیز بر روی خود دستگاه تعبیه شده است.

چرا باید یک سیستم اسمز معکوس کانتر بدون مخزن تهیه کنید؟

سیستم ایستاده اسمز معکوس رومیزی یا کانتر برای ارائه یک تجربه برتر و راحت در مقایسه با سیستم اسمز معکوس سنتی است. این مدل یک دستگاه تصفیه 3 مرحله ای می باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری آب را از شیر تخلیه کنید. این سیستم فیلتر مشابه سیستم زیر سینک است. تنها مزیت این سیستم این است که شما مجبور نیستید یک مخزن ذخیره نگه دارید که فضای زیادی را اشغال خواهد کرد. سیستم اسمز معکوس کانتر از این مضرات جلوگیری می کند. این یک سیستم بسیار جمع و جور است و فضا را برای مصارف دیگر باز می کند.

12

بدون نیاز به کار لوله کشی

یکی از مزایای کلیدی سیستم RO کانتر یا رومیزی این است که به هیچ کار لوله کشی پیچیده ای نیاز ندارد. بر خلاف سیستم‌های زیر سینک که شامل اتصال به لوله‌کشی موجود است، یک سیستم تصفیه آب کانتر را می‌توان به راحتی با اتصال به برق نصب کرد. این امر نیاز به حفاری و اتصال به لوله‌های آب را از بین می‌برد و برای کسانی که نمی‌خواهند تنظیمات لوله‌کشی خود را تغییر دهند یا ملکی را اجاره می‌کنند، گزینه مناسبی است. بدون نیاز به اتصال لوله های آب پیچیده مانند دستگاه های تصفیه آب معمولی، بدون خطوط نصب پیچیده، بدون نصب لوله کش حرفه ای، بدون نیاز به اتصال لوله های آب.

تعمیر و نگهداری آسان و تغییرات فیلتر

دستگاه تصفیه آب رومیزی معمولاً طراحی کاربرپسندی دارند که تعمیر و نگهداری و تعویض فیلتر را ساده می‌کند. فیلترها به راحتی قابل دسترسی و بدون نیاز به ابزار خاصی قابل تغییر هستند. این راحتی تضمین می کند که می توانید به طور منظم فیلترها را نگهداری و تعویض کنید، که برای عملکرد بهینه و اطمینان از خلوص آب آشامیدنی ضروری است. دسترسی و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب زیر سینکی ممکن است نیاز به رفتن به زیر سینک و برخورد با فضاهای تنگ داشته باشد که می تواند چالش برانگیزتر و وقت گیرتر باشد.

قابلیت حمل و تطبیق پذیری

سیستم‌های رومیزی RO قابل حمل هستند و به راحتی از مکانی به مکان دیگر منتقل می‌شوند. این انعطاف پذیری به شما این امکان را می دهد که از این سیستم نه تنها در آشپزخانه خود بلکه در سایر جاهایی مانند دفتر، یا خانه استفاده کنید. از سوی دیگر سیستم های زیر سینک، تاسیسات ثابتی هستند که نیاز به فضای اختصاصی زیر سینک دارند که که تطبیق پذیری آنها را محدود می کند.

 

یادآوری هوشمند

دستگاه تصفیه آب رومیزی معمولاً از صفحه نمایش LED ال ایی دی هوشمند برای نمایش خروجی آب، تغییر آب، کمبود آب، یادآوری تعمیر و نگهداری و جایگزینی و حالت خواب استفاده می کند.

طبیعتاً شما به آب آشامیدنی خوب و سالم نیاز دارید. این سیستم اتفاقاً انواع ذرات حل نشده مانند گرد و غبار، سیلت، زنگ، ماسه، خاک و هر چیز دیگری را که ممکن است برای انسان خطرآفرین باشد، از بین می برد. این سیستم همچنین از یک فرآیند الکتروشیمیایی برای از بین بردن فلزات سنگین مانند سرب، نیکل، مس، کروم، آلومینیوم، جیوه و غیره استفاده می کند. در فروشگاه سارنیاواتر می توانید مطابق با نیاز خود، انواع دستگاه تصفیه آب زیرسینکی و یا رومیزی را سفارش دهید. در این فروشگاه علاوه بر خرید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب، می توانید با مشاوره با کارشناسان ما، خرید خوب و هوشمندانه ایی را تجربه کنید.

به همرسانی:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram