logo-sarniawater
جستجو
Close this search box.

سئوالات متداول دستگاه تصفیه آب

sarniawater- سارنیاواتر- دستگاه تصفیه آب خانگی - دستگاه تصفیه آب در اصفهان
بهترین دستگاه های تصفیه آب

سئوالات متداول دستگاه تصفیه آب

تصفیه آب فرایندی است که طی آن آلوده کننده های بیولوژیکی و شیمیایی نامطلوب، از آب خالص حذف میشوند. هدف از این فرایند تولید آب مناسب برای یک منظور ویژه می باشد.

چند نوع سیستم تصفیه آب وجود دارد؟


سیستم های تصفیه آب به دو روش کلی تقسیم میشوند:
1.تصفیه آب به روش فیلتراسیون
2.تصفیه آب به روش اسمز معکوس

دستگاه تصفیه آب خانگی کجا نصب میشود؟


دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا در کابینت زیر سینک آشپزخانه نصب میشود. انواع دستگاه تصفیه آب به فضای کمی نیاز دارند و عموما محیطی برابر با 40 سانتی متر عرض، 20 سانتی متر عمق و 50 سانتی متر ارتفاع نیاز دارند.

مصرف برق دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر است؟


مصرف برق دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار پایین است. دستگاه تصفیه آب  از قطعات برقی مانند پمپ تصفیه آب، سوییچ فشار بالا، سوییچ فشار پایین و شیر برقی برای کنترل عملکرد خود استفاده میکند.

زمان لازم برای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر است؟


با توجه به مدل های مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی، اگر نصب دستگاه تصفیه آب توسط نصاب تصفیه آب باتجربه انجام شود حدود 30 الی 45 دقیقه زمان لازم است. البته در صورتی که مقدمات نصب تصفیه آب فراهم باشد.

آیا در مواقع عدم استفاده از دستگاه تصفیه آب باید آن را از برق کشید؟


در حالت عادی خیر. زیرا دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس هوشمند است و در مواقع عدم استفاده به صورت خودکار خاموش میشود. بنابراین هیچ برقی مصرف نخواهد شد و نیازی به اینکه برق دستگاه تصفیه آب را قطع کنید نمی باشد.

آیا استفاده از محافظ برق برای دستگاه تصفیه آب خانگی لازم است؟


استفاده از یک دستگاه محافظ برق مطمئن برای دستگاه تصفیه آب لازم است. محافظ برق باید دارای تثبیت کننده جریان برق باشد تا بتواند همواره جریان 24 ولت ثابت را به دستگاه تصفیه آب بدهد.

آیا میتوان دستگاه تصفیه را به منزل جدید منتقل کرد؟

دستگاه تصفیه آب خانگی به هر شکل و نوعی که باشد، به راحتی قابل جمع آوری است. درست مانند هر وسیله دیگری مانند لباسشویی یا ظرفشویی، دستگاه آب تصفیه کن زیر سینکی هم به آسانی باز شده و میتوان در محل جدید آن را نصب کرد. دقت داشته باشید که نیازی نیست همه قطعات تصفیه آب باز شوند.

در فروشگاه سارنیا واتر نه تنها می توانید انواع دستگاه تصفیه آب در قیمت ها و کیفیت های مختلف را تهیه کنید بلکه برای نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب خود نیز می توانید از طریق این سایت اقدام کنید. سارنیا واتر به عنوان نماینده فروش دستگلاه تصفیه آب در اصفهان برای رفع نیاز شما در زمینه نصب و تعمیر دستگاه تصفیه، بهترین  و زبده ترین کارشناسان را بکار گرفته است تا این کار به بهترین و اصولی ترین شکل ممکن برای شما انجام دهند.

به همرسانی:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram