logo-sarniawater
جستجو
Close this search box.

قابلیت ها و موارد استفاده دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

ظرفیت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
بهترین دستگاه های تصفیه آب

در بعضی از مکان ها نیاز به مقدار بیشتری آب تصفیه آب شده می باشد. در این موارد دستگاه های تصفیه آب خانگی در تولید این مقدار آب عاجز هستند. به عنوان مثال در آشپزخانه یک رستوران، نانوایی، در آبدارخانه ادارات و شرکت ها یا اماکن ورزشی، برای یک آکواریوم بزرگ ، مرکز پرورش زالو و  …. از آنجا که دستگاه های تصفیه آب خانگی توان تولید 200 لیتر آب را در 24 ساعت شبانه روز دارند لذا برای مکانی که شما نیاز به  آب بیشتر را دارید بهتر است که از دستگاه تصفیه آب با ظرفیت بیشتر استفاده کنید. این مدل دستگاههای تصفیه آب  در رده بین دستگاه های خانگی و صنعتی هستند و از این رو به آنها دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی گفته می شود.

قابلیت ها و موارد استفاده دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

ظرفیت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

200 گالن (750 لیتر)، 300 گالن (1100 لیتر) و 400 گالن (1600 لیتر) و 600 گالن (2200 لیتر) و حتی بالاتر هستند. البته ظرفیت های ذکر شده برای تولید در 24 ساعت مداوم است. همچنین این عددها ظرفیت اسمی هستند و ظرفیت تولید واقعی معمولا بعد از کمی استفاده افت پیدا می کند. شما همیشه 70 درصد از این عددها را در نظر بگیرید. این دستگاهها تفاوت زیادی با دستگاههای تصفیه آب خانگی ندارند. اساس کار و مراحل تصفیه دقیقا همان است فقط از پمپ های قوی تر، فیلترهای بزرگتر با ظرفیت بیشتر بهره می برند. همچنین از یک یا چند عدد فیلتر ممبران استفاده شده است .

مرحله آخر:
در مرحله آخر تصفیه نیز ، از یک فیلتر کربن نهایی استفاده شده است.
که اصلاح طعم و بوی آب را انجام می دهد و تصفیه نهایی انجام می شود.

نکته:
همواره نکته مهم در خصوص نگهداری از این دستگاهها، استفاده از فیلترهای پیش تصفیه (فیلتر شماره 1 و 2 و 3) مرغوب است.
حتما دقت کنید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و همچنین در زمانهای مقرر اقدام به تعویض آنها کنید.

نکته:
چنانچه در هر کدام از این موارد کوتاهی کنید، عمر فیلتر ممبران کاهش می یابد و سبب پرداخت هزینه سنگینی برای آنها خواهد شد.
میزان تولید آب تصفیه شده این دستگاه ها، در حد مناسب و بالایی است و به همین علت نیازی به مخزن ندارند.

نکته:
البته چنانچه در جایی از این دستگاه ها استفاده می شود که به طور مرتب آب مورد استفاده قرار میگیرد
بهتر است یک مخزن نصب شود تا از روشن و خاموش شدن مکرر دستگاه جلوگیری به عمل آید.

با مراجعه به سایت فروشگاه سارنیا واتر میتوانید علاوه بر دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی محصولات مربوط به دستگاه تصفیه آب خانگی و دستگاه تصفیه آب صنعتی را نیز مشاهده کنید.

در فروشگاه سارنیا واتر نه تنها می توانید انواع دستگاه تصفیه آب در قیمت ها و کیفیت های مختلف را تهیه کنید بلکه برای نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب خود نیز می توانید از طریق این سایت اقدام کنید. سارنیا واتر به عنوان نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب در اصفهان برای رفع نیاز شما در زمینه نصب و تعمیر دستگاه تصفیه، بهترین  و زبده ترین کارشناسان را بکار گرفته است تا این کار به بهترین و اصولی ترین شکل ممکن برای شما انجام دهند.

به همرسانی:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram