logo-sarniawater

آیا دستگاه های تصفیه آب می توانند از بیماری های ناشی از آب مانند وبا جلوگیری کنند؟

آیا دستگاه های تصفیه آب می توانند از بیماری های ناشی از آب مانند وبا جلوگیری کنند؟
بهترین دستگاه های تصفیه آب

وبا یک عفونت باکتریایی روده کوچک است که علائم آن می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. باکتری ویبریو کلرا باعث وبا می شود و علائم عفونت وبا می تواند شامل اسهال آبکی، استفراغ و گرفتگی عضلات باشد. وبا باعث کم آبی بدن و عدم تعادل الکترولیت می شود و بیمار باید برای درمان به دنبال درمان پزشکی باشد. عوامل ابتلا به وبا شامل آب آشامیدنی ناپاک، بهداشت نامناسب و غذای ناایمن است. آب آلوده به وبا می تواند باعث این عفونت شود و هرکسی که آن را می نوشد مستعد بیماری می شود. برای پیشگیری از این بیماری، تصفیه آب آشامیدنی ضروری است زیرا وبا از طریق آب آلوده منتقل می شود.

آیا دستگاه های تصفیه آب می توانند از بیماری های ناشی از آب مانند وبا جلوگیری کنند؟

پیشگیری از وبا برای محافظت از مردم در برابر بیماری های منتقله از طریق آب ضروری است. شیوع وبا در گذشته میلیون ها نفر را تحت تاثیر قرار داده است. WHO بر بهداشت کافی، دسترسی به آب آشامیدنی سالم، ترویج بهداشت و بسیج اجتماعی، و واکسن‌های خوراکی وبا برای جلوگیری از شیوع وبا تأکید دارد. استفاده از آب آشامیدنی تمیز هنگام پیشگیری از وبا، همراه با بهداشت مکرر دست، حفظ بهداشت و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض مدفوع آلوده بسیار مهم است.

آیا آب آشامیدنی شما در برابر وبا مصون است؟

از آنجایی که دسترسی به آب آشامیدنی خالص یکی از مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از وبا است، ضروری است که مطمئن شوید که آب آشامیدنی شما سالم و خالص است. با این حال، فقط به این دلیل که آب تمیز و بدون کثیفی به نظر می رسد به این معنی نیست که از ابتلا به وبا در امان است. این به این دلیل است که آب تمیز می تواند دارای ناخالصی های ذاتی باشد که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست. آب لوله کشی یا آب چاه نیز ایمن نیست، زیرا ممکن است ویروس ها و باکتری ها همراه با ناخالصی های محلول داشته باشد. یک دستگاه تصفیه آب نه تنها می تواند ناخالصی های محلول را از آب حذف کند بلکه عوامل بیماری زا مانند ویروس ها و باکتری ها را نیز از بین می برد، و این موثرترین راه برای جلوگیری از بیماری های منتقله از طریق آب مانند وبا است.

2 4

روشهای پیشگیری از بیماریهای کشنده  منتقله از آب

بیماری های منتقله از طریق آب سالانه هزاران نفر را تحت تأثیر قرار می دهند، به ویژه آنهایی که در مناطق در حال توسعه هستند و به آب سالم و تمیز دسترسی ندارند. اسهال شایع ترین عفونت ناشی از آب است. بیماری های منتقله از طریق آب، عفونت هایی هستند که توسط ارگانیسم های کوچکی مانند ویروس ها و باکتری ها ایجاد می شوند که از طریق آب آلوده یا تماس با مدفوع ایجاد می شوند. علاوه بر این شرایط، بهداشت نامناسب نیز ممکن است منجر به بیماری های کشنده ای مانند وبا و حصبه شود. تنها راه حل باقی مانده برای جلوگیری از بیماری های منتقله از طریق آب، نوشیدن آب تمیز و خالص از دستگاه تصفیه کننده آب RO است. در اینجا، نکاتی را ارائه کرده‌ایم که باید برای پیشگیری از بیماری‌های ناشی از آب آنها را رعایت کنید.

نکاتی برای پیشگیری از بیماری های ناشی از آب

نوشیدن آب سالم به زندگی سالم کمک می کند. اگر آب حاوی مواد شیمیایی یا کثیفی بنوشید، احتمال زیادی وجود دارد که در معرض بیماری های منتقله از طریق آب مانند حصبه، وبا یا اسهال قرار بگیرید. برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری های کشنده حتما موارد زیر را رعایت کنید.

-مطمئن شوید که فقط آب جوشیده یا تصفیه شده می نوشید: نوشیدن آب تصفیه شده نقش مهمی در پیشگیری از بیماری های منتقله از طریق آب دارد. اگر به آب آشامیدنی تمیز و سالم دسترسی ندارید، باید یک دستگاه تصفیه آب در خانه خود نصب کنید. برای این کار، می توانید روی دستگاه های تصفیه آب ارائه شده توسط فروشگاه سارنیاواتر حساب کنید.

-بهداشت فردی را رعایت کنید: رعایت بهداشت فردی به اندازه نوشیدن یا خوردن غذای سالم مهم است. برای جلوگیری از ورود ذرات مضر باید قبل از پختن یا غذا خوردن دست ها را بشویید. جدای از این، هر از گاهی باید دستان خود را برای حفظ بهداشت تمیز کرد.

-آب را در ظروف تمیز نگهداری کنید:  نگهداری آب در یک ظرف تمیز برای سالم نگه داشتن آب آشامیدنی شما ضروری است. اگر آب آشامیدنی را در ظرف کثیف نگهداری کنید، احتمال ابتلا به بیماری های منتقله از راه آب وجود دارد.

اطمینان حاصل کنید که در یک مکان بهداشتی غذا می خورید: خوردن غذای سالم به حفظ سلامتی کمک می کند. اگر عاشق غذا خوردن در رستوران ها یا غذاهای خیابانی هستید، از بهداشتی بودن مکان مطمئن شوید. مکان و یا رستوران باید به درستی ضد عفونی و تمیز شود. بنابراین از خوردن غذاهای ناسالم نیز در مکان های ناپاک خودداری کنید.

-لوله های تامین آب را کنترل کنید: باید لوله های تامین کننده آب نصب شده در خانه خود را برای اطمینان از تمیز بودن آب زیر نظر داشته باشید. اگر لوله‌های آب دارای ترک یا نشت باشند، مواد شیمیایی مضر در آب مخلوط می‌شوند که نوشیدن آن می‌تواند باعث بیماری‌های ناشی از آب شود. بنابراین، برای نوشیدن آب خالص و تمیز، باید دستگاه تصفیه آب RO از برند های معتبر را نصب کنید. دستگاه های تصفیه آب، تمام ناخالصی ها را از آب آشامیدنی حذف و آن را 100٪ خالص، ایمن و بهداشتی می کند.

نحوه انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب RO

برای محافظت از خود در برابر وبا و بیماری های منتقله از آب یک دستگاه تصفیه آب RO که دارای فرآیند تصفیه چندگانه کنترل RO + UV + UF + TDS  باشد برای اطمینان از سالم بودن و خالص بودن آب آشامیدنی شما ایده آل است. یک دستگاه تصفیه آب باید دارای گواهینامه ها کیفی باشد تا ثابت کند که واقعاً بهترین دستگاه تصفیه آب در بازار است. دستگاه های تصفیه آب که در فروشگاه سارنیاواتر عرضه می شوند از نظر قابلیت اطمینان، ایمنی و کیفیت متمایز اند. برخی از ویژگی های دستگاه تصفیه آب که در این فروشگاه ارائه می شوند عبارتند از:

-فرآیند تصفیه چندگانه

-کنترل RO + UV + UF + TDS

-حفظ مواد معدنی لازم 

-هدر رفت آب صفر

-دارای بهترین کیفیت

تمام دستگاه های تصفیه آب ارائه شده توسط فروشگاه سارنیاواتر با تکنولوژی پیشرفته ای طراحی شده اند که آب آشامیدنی معمولی شما را تمیز می کند. آنها نه تنها آب را خالص می کنند بلکه مواد معدنی ضروری را نیز در آب حفظ می کنند. همه این ویژگی ها محصولات این فروشگاه را به گزینه ایی ایده آل برای شما تبدیل می کند تا اطمینان حاصل کنید آب خالص می نوشید و از بیماری های منتقله از طریق آب مانند وبا دوری می کنید. وبا یک بیماری خطرناک است که با رعایت بهداشت و مصرف فقط آب آشامیدنی سالم قابل پیشگیری است.

سرمایه گذاری روی یک دستگاه تصفیه آب خوب می تواند به شما کمک کند که عزیزان خود را در برابر بیماری ها محافظت کنید. اطمینان حاصل کنید که یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت، قابل اعتماد و مطمئن را انتخاب می کنید تا آب آشامیدنی شما تمیز، خالص، ایمن و عاری از هر گونه عوامل بیماری زا باشد. برای خرید دستگاه تصفیه آب می توانید به سایت فروشگاه سارنیاواتر مراجعه کنید و در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

به همرسانی:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram