logo-sarniawater
Search
Close this search box.

نکاتی در مورد نحوه نصب سیستم تصفیه آب کل خانه

نکاتی در مورد نحوه نصب یک سیستم تصفیه آب کل خانه
بهترین دستگاه های تصفیه آب

شما نمی توانید 100% مطمئن باشید که آبی که از شیر خانه شما خارج می شود تمیز و عاری از ناخالصی است. در طول این سال ها مسائل زیادی در مورد خلوص آب لوله کشی وجود داشته است. تنها راهی که می توانیم از کیفیت آب لوله کشی خود مطمئن شویم این است که امور را در دست خود بگیریم و از خانواده خود با خرید یک سیستم تصفیه آب کل خانه محافظت کنیم. فیلترهای آب کل خانه در محل ورودی نصب می شوند و نه تنها آب آشامیدنی شما را تصفیه می کنند، بلکه آب حمام، ماشین ظرفشویی، لباسشویی و سایر لوازم خانگی شما را نیز تصفیه می کنند. پس از خرید یک دستگاه تصفیه آب از این نکات استفاده کنید تا فرآیند نصب را بسیار آسان تر کنید.

نکاتی در مورد نحوه نصب یک سیستم تصفیه آب کل خانه

بررسی کنید که آیا الزامات نصب با خانه شما مطابقت دارد یا خیر

قبل از خرید یک سیستم تصفیه خانه ، حتماً الزامات نصب را بررسی کنید تا مطمئن شوید سیستمی که خریداری می کنید برای خانه شما کار می کند. فیلترهای آب کل خانه می توانند اندازه های مختلفی داشته باشند و اکثر آنها باید در داخل خانه یا حداقل در یک فضای سرپوشیده نصب شوند. همه سیستم ها برای انواع یراق آلات خانگی مناسب نیستند، بنابراین مطمئن شوید که سیستمی را خریداری می کنید که برای خانه شما مناسب باشد. در غیر این صورت ممکن است مجبور به بازگرداندن سیستم فیلتراسیون یا بدتر از آن ممکن است مجبور شوید با فیلتری که به درستی نصب نشده است سر و کار داشته باشید.

اگر فشار آب شما خیلی قوی است از شیر کاهنده فشار استفاده کنید

دستگاهی که خریداری می کنید باید دقیقاً به شما بگوید که حداکثر فشار آن چقدر است. اگر فشار آب شما خیلی قوی است، می توانید یک شیر کاهش فشار را جداگانه بخرید و آن را به وسایل خود وصل کنید. توجه داشته باشید که فشار آب ممکن است در شب متفاوت باشد. گاهی اوقات فشار آب شب ممکن است قوی تر از فشار آب در روز باشد. بنابراین حتما در ساعات مختلف شبانه روز چک کنید تا مشخص شود که آیا ممکن است به شیر کاهنده فشار نیاز داشته باشید یا خیر.

قبل از آبگرمکن، سیستم فیلتراسیون خود را مستقیماً به منبع اصلی وصل کنید

اکثر دستگاه های تصفیه آب برای کار با آب سرد طراحی شده اند و در صورت استفاده از آب بخاری ممکن است خراب شوند. حتی در حین تمیز کردن، هرگز نباید آب داغ را از طریق سیستم عبور دهید زیرا ممکن است به آن آسیب برساند. با این حال، شما همچنین باید سیستم را در محلی نصب کنید که آب سیستم هرگز یخ نزند، به خصوص در فصل زمستان.

2 5

قبل از سیستم فیلتراسیون یک پیش فیلتر نصب کنید

بسته به کیفیت آب خانه شما، ممکن است یک پیش فیلتر آب تصفیه کن برای کمک به تولید تمیزترین آب ممکن و افزایش طول عمر سیستم تصفیه آب نصب شده پس از آن ضروری باشد. همچنین می توانید سیستم بای پس مسیر آب را نصب کنید. این کار تعویض پیش فیلتر و عیب یابی مشکلات احتمالی را آسان تر می کند.

قبل از نصب نزدیکترین شیر آب را باز کنید

اولین قدم در حین نصب این است که منبع اصلی آب را ببندید. با این حال، از آنجایی که لوله ها معمولاً به صورت افقی قرار می گیرند، احتمالاً مقداری هوا و آب در لوله ها باقی می ماند. برای جلوگیری از هر گونه نشت در طول فرآیند، نزدیکترین شیر آب را باز کنید تا از شر هوا و آب داخل قسمت های داخلی خلاص شوید.

پس از برش لوله اصلی ورودی از یک سطل برای گرفتن آب استفاده کنید

برای اتصال سیستم فیلتراسیون، باید بخشی از لوله اصلی منبع آب خود را برش دهید. ممکن است آب باقیمانده در داخل خط اصلی باقی بماند، بنابراین مطمئن شوید که یک سطل زیر ناحیه ای که می خواهید برش دهید قرار دهید تا هر آبی که می چکد جمع شود. از طرف دیگر، می‌توانید حوله را زیر دهانه نگه دارید، اما از آنجایی که در حین کار به هر دو دست نیاز دارید، این کار به اندازه استفاده از سطل کارآمد نیست.

سیستم تصفیه آب کل خانه یک راه موثر برای محافظت از خانواده شما در برابر ناخالصی ها و عوامل بیماری زا در آب است. نصب آن یک فرآیند نسبتا آسان است. استفاده از این نکات به شما کمک می کند از ایجاد آشفتگی غیرضروری در هنگام نصب سیستم فیلتراسیون جدید خود جلوگیری کنید.

برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب کافیست به سایت فروشگاه سارنیاواتر مراجعه کنید و با مشاوره با کارشناسان ما در فروشگاه سارنیاواتر متناسب با کیفیت آب منطقه ایی که در آن زندگی می کنید، دستگاهی را سفارش دهید.

به همرسانی:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram