اخبار و مقالات

ویژگی های دستگاه تصفیه آب خوب

هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اطلاع داشتن از گواهینامه های بهداشتی و استاندارد هایی که دستگاه انتخابی ما باید دارای آنها باشد ضروری است. گواهینامه ها و استاندارد هایی که نشان می دهند آب خروجی از این سیستم ها بهداشتی بوده و نشان از کیفیت بالای دستگاه می دهد.
در اولین نگاه ، خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی از میان مارک ها و برندهای مختلف و زیادی که در بازار موجود هستند کار آسانی به نظر نمی آید.اما با کسب اطلاعات و به دست آوردن نکات مهم و کلیدی در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید از میان این تعداد ، دستگاه مورد نظر و مناسب را خریداری کنید.

انتخاب سیستم تصفیه آب خانگی بر اساس نیاز و زمینه مصرف

برای انتخاب ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشیم که سیستم تصفیه آبی که میخواهیم تهیه کنیم باید بر اساس نیاز و زمینه مصرفی ما انتخاب شود و بدانیم که قصد ما از استفاده از دستگاه تصفیه آب برای چه مصارفی است؟ آیا مصرف ما برای پخت و پز ،شرب و … است و یا برای حمام و … و یا برای مصارف غیر شرب ،کشاورزی و …

به این نکته مهم نیز باید توجه داشته باشیم که آب مصرفی که قصد تصفیه آن را داریم دارای چه املاحی می باشد آیا نیترات، نیتریت و کلر و سایر آلاینده های شیمیایی محلول در آب وجود دارند یا خیر. (برای سنجش سختی آب میتوان از دستگاه سختی سنج استفاده نمود) آیا آلودگی های حل شده در آب به شکل سطحی بوده و آب مورد نظر فقط از نظر رنگ و طعم مشکل دارد؟ از آنجایی که بیشتر مشتریان ما برای مصارف خانگی این مقاله را میخوانند برای نگارش این مقاله به نکاتی را که در این مقاله اشاره می کنیم که مخصوص مصرف شرب و خانگی باشد.

انتخاب مدل فیزیکی یا ظاهر دستگاه تصفیه آب خانگی

نکته دیگری که در هنگام خرید آب شیرین کن و یا همان دستگاه تصفیه آب خانگی باید مورد توجه قرار گیرد فضایی است که برای قرار گیری و نصب دستگاه انتخاب کرده ایم. اینکه این فضا چه مقدار بوده و آیا سیستم تصفیه در مقابل دید هست یا نه؟ دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا در دو مدل رومیزی و زیر سینکی طراحی و ساخته می شوند.

اورجینال و یا اصلی بودن دستگاه تصفیه آب خانگی

برای خرید یک دستگاه خوب باید از نام شرکت تولید کننده دستگاه آب شیرین کن خانگی که قصد خرید آن را داریم یا اینکه تولید کننده این دستگاه برای کدام کشور می باشد مطلع شویم.

انتخاب شیوه مناسب برای تصفیه آب توسط دستگاه آب شیرین کن خانگی

هنگام انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی باید روشی که دستگاه برای تصفیه از آن استفاده می کند را مورد توجه قرار دهیم. روشهای مختلفی در تصفیه آب خانگی وجود دارد که بهترین آنها تصفیه آب به روش اسمز معکوس یا RO می باشد و معمولا شش یا هفت مرحله ای می باشند. دستگاه تصفیه آب که به روش هایی غیر از اسمز معکوس اقدام به تصفیه آب می کنند توانایی حذف تمام آلودگی های موجود در آب را ندارند.اسمز معکوس،بهترین روش برای تصفیه آب آشامیدنی میباشد.

انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی خوب و با کیفیت

در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب باید از مشخصات مکانیکی دستگاه نیز مطلع بود .قطعات و اجزایی مثل نوع و کیفیت فیلتر ها، پمپ، مخزن، هوزینگ، شیر برداشت، شلنگ، اتصالات و … خدمات پس از فروش ، گارانتی و مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش از نکاتی است که باید به آن توجه نمود تا در آینده برای تامین تجهیزات مصرفی دستگاه و خدمات دیگر با مشکل روبرو نشوید.

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان

مقالات مرتبط