اخبار و مقالات

آب یونیزه قلیایی

براساس تجربه بسیاری از افراد که سالهاست از دستگاه یونیزاسیون آب استفاده می کنند، یونیزه کننده‌های آب دستگاه‌هایی شگفت انگیز و باورنکردنی هستند. اولین چیزی که شما هنگام نوشیدن آب متوجه میشوید این است که طعم بهتری دارد و راحت‌تر پایین می‌رود.

با این حال، ارزش عملکرد واقعی دستگاه این است که هیدروژن تولید می‌کند. هیدروژن آنتی اکسیدان نهایی است و همچنین نقش مهمی در تولید انرژی در میتوکندری سلول‌های شما دارد.

فرقی نمی‌کند که شخص از یونیزه کننده الکتریکی آب که بوسیله الکترولیز هیدرژون تولید می‌کند، یا از فیلتر آنتی اکسیدان که بصورت طبیعی هیدروژن تولید می‌کند، استفاده کند،  نتایج برای همه بسیار سودمند هستند.

فاکتور یونیزه کننده  غیرالکتریکی آب

پیشرفتی که توسط یونیزه کننده غیر الکتریکی آب در چند سال گذشته انجام شده شگفت‌انگیز بوده است.

وقتی نخستین بار در پاییز 2010 فیلترها آزمایش شد، آنها کارکردند اما بی کیفیت بودند. آنها بخش‌های زیادی داشتند که ناقص بودند و محتوای فیلترها پایدار نبودند. همه آن مشکلات برطرف شده بودند.

در حال حاضر هیچ پرسشی در ذهن بسیاری از پیشروهای صنعت وجود ندارد که تمام یونیزه‌ کننده‌های طبیعی غیر الکتریکی آب مزایای سلامتی یکسانی از آب آشامیدنی دارند که توسط یونیزه کننده‌های الکتریکی آب ارائه شده است. همچنین یونیزه‌ کننده‌های طبیعی آب قابلیت حذف آلوده کننده‌های بسیار عالی نسبت به یونیزه کننده‌های الکتریکی آب دارند.

یونیزه کننده الکتریکی آب می‌تواند آب اسیدی برای تمیزکاری تولید کند، اما حدود 10 برابر گرانتر است که مقدار خیلی زیادی است برای قابلیتی که فقط یک نفر از هر سی نفر از آن استفاده می‌کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *